Сьогодні повідомили про чергову втрату на фронті, загибель 22-річного військового з Тернопільщини Юрія Басюка внаслідок вибуху на Донбасі. Рідні, друзі та мешканці Збаразької громади висловлюють щирі співчуття у зв’язку із втратою молодого воїна. Новина наповнена почуттями патріотизму та смутку від втрати молодого героя України! Вічна і світла пам’ять воїну-Юрію!

22-річний Юрій Басюк став черговою жертвою війни на Донбасі, залишивши сум та біль у серцях рідних та співвітчизників.

Сьогодні Україна втратила ще одного молодого і вірного сина своєї Батьківщини – 22-річного Юрія Басюка з Тернопільщини. Він загинув у районі населеного пункту Спірне Донецької області, захищаючи нашу країну від ворога.

Сумна звістка про Юрія повідомлена Романом Полікровським. Полеглий воїн був справжнім героєм, який зробив все можливе, щоб захистити нашу Батьківщину від агресора. Але війна відбирає все більше та більше молодих талановитих людей, які готові присвятити своє життя відстоюванню незалежності та свободи України.

Мешканці Збаразької громади разом з рідними та близькими Юрія глибоко сумують. Вони втратили мужнього та відважного хлопця, який вперто стояв на захисті своєї рідної землі. В його подвигу перед Батьківщиною відчувається болісний мікс смутку та патріотизму.

Щирі співчуття Юрієвій родині, побратимам та друзям, які залишилися з спогадами про нього. Нехай він завжди залишиться в пам’яті як справжній Герой, який віддав життя заради свободи своєї країни. Вічна пам’ять та слава Герою! Ми завжди будемо пам’ятати та поважати його подвиг.