Віддячим шаною та вшануємо молитвою мужнього солдата, який втратив життя внаслідок війни. Його жертва та самопожертва завжди будуть в пам’яті та серцях українців, нагадуючи про важливість миру, свободи та національної єдності.

Мужній солдат, який став жертвою війни, залишиться назавжди в пам’яті України

Україна знову втратила одного зі своїх синів в боротьбі за мир та свободу. Сумна новина про загибель солдата Геремея Олега Борисовича з Тернопільщини шокувала місцеву громаду. Військовослужбовець отримав смертельне поранення під час виконання своїх обов’язків на Донеччині.

Повідомлення про трагедію з’явилося на офіційній Facebook-сторінці Великоберезовицької селищної ради, залишивши усіх в шокованому стані. Солдат Геремей Олег Борисович народився 15 квітня 1972 року та служив у 3 стрілецькому відділенні 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти військової частини А7409.

Життя цього мужнього захисника України раптово обірвалося 5 червня у Волноваському районі Донецької області, коли він отримав смертельне поранення. Рідним та близьким Героя висловлюють щирі співчуття у цей непростий час. Скорбота і біль втрати нашого солдата разом з ними…

Це ще одне нагадування про те, що війна несе за собою великі жертви, які стають невід’ємною частиною боротьби за незалежність та безпеку країни. Кожен загиблий солдат – це герой, який присвятив своє життя вірі у краще майбутнє нашої держави.

Нехай Геремей Олег Борисович відпочиває в мирі, а його вчинок та самопожертва назавжди залишаться у серцях українців, нагадуючи нам про вартість свободи і національної єдності.