На Великдень грузини вітають один одного словами “Крісті Агсдга!” (Христос Воскрес!), а у відповідь отримують – “Чешмарітад Агсдга!” (Воістину Воскрес).

У цей день двері всіх будинків в Грузії відкриті для гостей, хоча Воскресіння Христове прийнято зустрічати в колі сім’ї. У перший понеділок, відразу після Пасхи, в Грузії прийнято поминати рідних і близьких на цвинтарях.

Відео знято в Карачаєво-Черкесії в Шоанінском Храмі. Християнський собор, що відноситься до історичної Аланской єпархії, зведений в кінці X століття, розташований на території сучасної Карачаєво-Черкесії.

Церква являє собою купольний храм типу вписаного хреста і повторює, деяким чином модифікуючи форми Північного Зеленчукская храму. Розташований на південно-східному відрогу гори Шоана (карач.-балк. Чуўана), на лівому березі Кубані, в стратегічно важливому місці неподалік від її злиття з Теберду.

Храм знаходиться над осетинським селом імені Коста Хетагурова в 7 км на північ від міста Карачаєвська. Храм виконаний у візантійській архітектурної традиції. В даний час є залишки стародавньої декоративного розпису, грецькі, арабські, грузинські, вірменські та російські написи різних епох.

Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ