Діти з недільної школи УПЦ/ПЦУ Тернопільської Єпархії пишуть лист до преподобного отця Амфілохія, висловлюючи свої почуття та бажання миру для України. Вони описують страждання, які війна приносить їхнім співвітчизникам, та просять отця звернутися до Бога з проханням припинити насильство та забезпечити злагоду серед людей.

Діти Тернопільщини звертаються до почаївського чудотворця преподобного Амфілохія з проханням зупинити війну та принести мир на нашу землю

Преподобний отче Амфілохій,

Дозвольте нам, дітям, звернутись з проханням миру для нашої рідної України. Ви, як почаївський чудотворець, маєте велику мудрість і силу, тому ми звертаємося до вас з надією на вашу благословенну допомогу.

Останні роки наша країна переживає важкі часи. Ворог руйнує все: будинки, школи, дитячі садочки, лікарні, церкви, напруга принесли багато страждань нашим співвітчизникам у різних регіонах, особливо українським дітям, нашим ровесникам. Ми бачимо по-телебаченню біль і печаль на обличчях багатьох людей-біженців, які тікають з України від насильства та суцільного знищення.

Отче Амфілохій, ми, діти, хочемо жити в мирі. Ми хочемо, щоб наша країна була безпечною, де кожен з нас може зрости, навчатися, гратися та мріяти про майбутнє. Ми хочемо, щоб наші батьки були щасливими і не хвилювалися про нашу безпеку. Нам не подобаються бомбосховища і звук сирен-тривоги. Батьки часто потайки від нас обговорюють щось на кухні і мами часто плачуть. В недільній школі ми дізнались, що батько нашого Богданчика пішов на війну захищати Україну, отець-настоятель з усіма молиться, щоб воїни повертались живими і здоровими додому.

Тому, просимо вас, отче Амфілохій, звернутися до Господа і з нашим проханням. Ми постійно молимось за мир і злагоду у нашій країні. Ми благаємо про припинення війни, про згоду серед людей, про розуміння та терпимість один до одного.

Ми віримо, що ваші молитви та ваше благословення можуть здійснити диво. Ви є нашим наставником і захисником, і ми з надією звертаємось до вас з проханням допомогти нашій Україні знайти мир.

Дякуємо вам, отче Амфілохій, за вашу любов та щоденне піклування про нас. Ми будемо продовжувати молитися за мир і вірувати в силу вашого посередництва перед Богом.

З любов’ю та молитвою до Вас, дорогий наш отець Амфілохій
Діти недільної школи УПЦ/ПЦУ Тернопільської Єпархії