Митрополит Епіфаній, глава Православної Церкви України, зустрівся з журналістами на пресконференції в Володимирі, де розповів про розвиток церкви, зміни та досягнення. Він наголосив на важливості спілкування з громадськістю та взаємодії зі ЗМІ.

Предстоятель автокефальної церкви відкрито ділиться досягненнями та важливими питаннями

Митрополит Епіфаній, предстоятель автокефальної Православної Церкви України (ПЦУ), зустрівся з журналістами на пресконференції, яка відбулася 10 травня у місті Володимирі. Захід привернув увагу представників ЗМІ, які бажали дізнатися більше про ситуацію та розвиток ПЦУ.

Митрополит Епіфаній розповів про ряд актуальних питань, що стосуються діяльності Православної Церкви України. Він зосередився на важливих змінах та досягненнях, які відбулися протягом останнього періоду. Митрополит поділився інформацією про розвиток храмів, релігійну освіту та місійну діяльність ПЦУ.

Окрім того, журналісти мали можливість задавати запитання, на які митрополит Епіфаній відповідав з великою увагою та відкритістю. Вони запитували про питання екуменізму, взаємовідносин з іншими християнськими конфесіями, роль Церкви в суспільстві та багато іншого.

Пресконференція мала важливе значення для розуміння розвитку Православної Церкви України та її місії в сучасному світі. Вона створила можливість для прозорого обміну інформацією, підвищення обізнаності та згуртування громади ПЦУ.

Митрополит Епіфаній підкреслив важливість взаємодії зі ЗМІ та активного спілкування з громадськістю. Він підкреслив, що Православна Церква України є відкритою до зустрічей та діалогу.