Сьогодні Україну вразила важка втрата – 24 серпня під час виконання службових обов’язків загинув Герой України, Бойко Олег. Ми разом з рідними та всім українським народом висловлюємо щире молитовне співчуття та вшанування пам’яті того, хто віддав своє життя за Батьківщину. Він став невмирущим символом мужності та гідності, який назавжди залишиться в наших серцях.

Сумна новина про загибель воїна, захисника та символа мужності огорнула чорною пеленою Тернопільщину!

Сьогодні наші серця зворушило сумне повідомлення – 24 серпня загинув Герой України, захисник нашої землі, син о. Андрія Бойка – Бойко Олег. Скорбимо разом з рідними та близькими відважного воїна, який здобув славу своїми вчинками та відданістю Україні.

Смерть Героя завжди залишає в наших серцях великий біль та пустоту. Отче Андрію та матінко Надіє, у ці нелегкі миті ми висловлюємо вам щире молитовне співчуття. Ваша втрата – це втрата всього українського народу, адже Герой Олег своїм вчинком став символом мужності та гідності, прикладом для наступних поколінь.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Запал душі Олега, його героїчні вчинки на полі бою, його невсипуща віра в перемогу України – все це залишиться в пам’яті нашого народу назавжди. Він боровся за незалежність та свободу нашої Батьківщини, поклавши на вівтар Батьківщини найвищий життєвий внесок у цю боротьбу – своє молоде життя.

Сьогодні ми скорбимо, але пам’ятаймо також, що Герой Олег завжди буде серед нас, як символ мужності, сили духу та гордості за свою країну. Нехай Царство Небесне буде йому вічним пристановищем, а наша молитва супроводжує його душу у вічному спокої.

Вічна пам’ять та слава Герою України – Бойко Олегу.

Просимо молитов за воїна Олега!