У важливій події, Митрополит Елеї і Єлени, разом із президентом Грецької Республіки та місцевими органами влади, відзначає внесок Ліцею греків Піргос у збереження та популяризацію культурної спадщини та питань гендерної рівності.

Відзначення внеску Ліцею у збереження грецької культурної спадщини та боротьбу за гендерну рівність

Його Високоповажність Президент Грецької Республіки,

Ваше Високопреосвященство, Митрополит Елеї і Єлени, пане Афанасію,

Шановний мер міста Піргос!

Шановна пані Параскевопулос, президент філії ліцею Hellinides Pyrgos, та шановні члени його ради директорів,

Улюблені в Господі,

З особливою радістю та глибоким хвилюванням ми спостерігаємо, після нашого почесного супроводу, за цією прекрасною подією Ліцею греків Піргос і насолоджуємось часткою майстерності та ентузіазму молодих людей, які беруть участь у мистецьких заходах. Нове покоління – це майбутнє вашої країни, особливо коли воно надихається чистими почуттями та здоровими ідеалами, які випливають із вивчення та вивчення нашої народної культури, вивчення та культивування нашої музичної та танцювальної традиції, збереження та відродження моралі та звичаїв роду.

На жаль, сьогодні, в епоху сумніву в цінності Традиції та її цінностях, операція з вищезазначеним вважається застарілою, оскільки панування утилітаризму та матеріалізму відсуває високі цінності та духовну культуру. І, звісно, ​​справжня традиція та народна культура Риму аж ніяк не обмежуються виміром «фольклору», але є відображенням колективної пам’яті, життя спільноти та моральної чутливості роду і належать до ядра роду. нашої давньогрецької, візантійської та сучасної культури.

Цю унікальність і багатство нашої народної культурної спадщини вловив покійний Каллірроі Сігану-Парен, ця рідкісна особистість із величезним внеском у суспільство та культуру, і заснував «Ліцей греків» на початку 1911 року з метою вивчення, збереження та збереження музичних і танцювальних традицій, моралі та звичаїв грецького народу, а також просування питань гендерної рівності. У наш час, коли насильство проти жінок є загрозливим і огидним явищем, ми не повинні забувати про боротьбу та внесок Каллірроі Паррен. Безумовно, внесок Ліцею еллінів не обмежувався лише вузьким контекстом культурних подій, а підтримував Генос у складні моральні та матеріальні моменти його історії.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Член цієї великої сім’ї Ліцею Еллінів, життя та історія якого нараховує понад сто років, оскільки він був заснований у 1922 році, також є місцевою гілкою Тауера, яка знову ж таки була роботи двох важливих жінок того часу, Фані Яннопулу та його першого президента Теаноса Леонтарітоса-Папаконстантіну. Незважаючи на тимчасову перерву через німецьку окупацію, прибудова Грецького ліцею була станцією не лише в культурних справах більшої області, оскільки, крім успішної мистецької та культурної діяльності, вона мала багату присутність в соціальній сфері також. Цей плідний курс продовжується навіть сьогодні місцевим відділенням Ліцею греків у Піргосі, з чудовою присутністю в культурних заходах Греції та за кордоном.

Цими кількома думками завершуємо це коротке привітання, передаємо всім прихильність і зацікавленість Матері-Церкви Константинополя, а також батьківське заохочення до членів Еллінського Ліцею, а саме до юнаків і дівчат, продовжувати, з таким самим і більшим запалом і любов’ю, свою участь у діяльності його Асоціації, для вивчення, збереження та популяризації скарбу нашої культурної спадщини. Дякую за увагу!

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION