Артилерійський обстріл поблизу Бахмута забрав життя Івана Романа – відданого захисника України з села Довге Тернопільського району. Рідні та близькі відчувають великий біль та горе. Ми пишаємося нашими синами та дочками, які захищають нашу Батьківщину, і згадуємо про тих, хто віддав своє життя за мир та незалежність України. Вічна та світла пам’ять Івану Роману та всім загиблим Героям!

Втрата нашого сумлінного та відважного земляка стала великою подвійною втратою для нашої країни.

На жаль, знову прийшла трагічна звістка з Донеччини, де продовжуються жорстокі бої. Артилерійський обстріл, який стався поблизу Бахмута, забрав життя нашого сумлінного та відважного земляка Івана Романа, який був військовим з села Довге Тернопільського району.

Це надзвичайно болісна втрата для нас, але ще більше болить розуміння, що цієї важкої хвилини відчувають рідні та близькі Івана. Ми разом з ними сумуємо та висловлюємо щирі співчуття, ділячи їхній біль і горе. Такі втрати не можна описати словами, але нам залишається лише пам’ятати нашого Героя, який віддав своє життя за мир та незалежність України.

Ми пишаємося нашими синами та дочками, які захищають нашу Батьківщину, ризикуючи власним життям. Це є величезною подвійною втратою – втрата одного з наших найкращих людей та втрата миру та стабільності у нашій країні.

Залишається лише сподіватись, що мир повернеться нашій країні якнайшвидше, а загиблі воїни завжди залишатимуться в наших серцях та пам’яті. Іван Роман став справжнім Героєм, чий подвиг неодмінно залишиться в історії нашої країни.

Вічна та світла пам’ять !