Тернопільська община втратила неймовірно відданого члена — Ярослава Кондришина, який, захищаючи незалежність України, загинув у бою на Бахмутському напрямку. Знайомтеся з його вражаючим життєписом, вишивальницьким захопленням та героїчним вчинком.

Життя і патріотизм: як загинувший боєць Ярослав Кондришин служив Батьківщині та вишивав своє серце

Захищаючи незалежність і територіальну цілісність України, загинув член Тернопільського осередку Спілки Української Молоді Ярослав Кондришин.

Він долучився до сумівської спільноти на початку 2000 років.

“Ярко” не займав жодних посад, але завжди був обов’язким та відданим членом осередку. Таким дають відзнаку “Каменяра”, але він не мав жодних відзнак. Коли друзі попросили його надіслати фото для спецвидання про СУМівців-бійців, то він скромно написав, що ще нічого не зробив для того, щоб потрапити на сторінки видання”, — розповіли в СУМі.

Особливим захопленням “Ярка” було вишивання.

сумівець Ярослав Кондришин
Ярослав Кондришин любив вишивати. Фото: СУМ в Україні

У військо Ярослав потрапив влітку 2023 року, став бійцем 42 окремої механізованої бригади. 23 листопада йому виповнилося 38 років. 27 листопада захисник загинув у бою з окупантами на Бахмутському напрямку.

“Нашого “Ярка” завжди вирізняли чесність, щирість, людяність, дієвий патріотизм, віра в добро та усвідомлення того, що це добро в світі маємо примножувати своїми руками. Ярко був залюблений у життя, сприймаючи його з особливою філософією людини, яка знає, що має робити і до чого вона покликана”, — йдеться у повідомленні.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Ярослав Кондришин народився в Тернополі, здобув освіту вчителя інформатики та математики у Тернопільському педагогічному університеті, пізніше працював у Технічному коледжі Тернопільського технічного національного університету імені Івана Пулюя.

На сторінці Великобірківської селищної ради в соцмережі повідомили, що з 27 листопада 2023 року боєць вважався зниклим безвісти. Сьогодні, 2 грудня, тіло військовослужбовця знайшли та евакуювали. Інформацію про зустріч загиблого захисника та чин похорону обіцяють повідомити додатково.