Чергова жахлива звістка приголомшила серця – 24-річний Король Назар, що загинув у боротьбі за Україну, нарешті повертається до рідного дому. Його тіло вдалося ідентифікувати лише 24 січня за допомогою аналізу ДНК, і тепер його збережене тіло буде віддане рідним та вшановане у соборі верховних апостолів Петра і Павла, а потім покладено на вічний спочинок у селі Біла.

24-РІЧНИЙ КОРОЛЬ НАЗАР ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДО РІДНОГО ДОМУ – ВІДДАЄМО ІЙОНУ ОСТАННЮ ШАНУ

Чергова жахлива звістка, від якої холоне кров. Боронячи Україну від московської орди, ще 11 грудня 2023 року загинув уродженець села Біла – 24-річний Король Назар. Та лише 24 січня цього року завдяки аналізу ДНК вдалось встановити тіло Героя… І тепер, нарешті, він назавжди повертається до рідного дому.

Назара мобілізували до війська 20 червня 2023 року. Останній його бій відбувся майже рівно через пів року… Загинув внаслідок наступально-штурмових дій противника у районі населеного пункту Спірне, що поблизу Бахмута. Для того, щоб встановити тіло Героя, робили аналіз ДНК.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

У вівторок, 6 лютого, о 13 год. зустрічатимемо тіло полеглого воїна у соборі верховних апостолів Петра і Павла. Чин похорону розпочнеться у середу, 7 лютого, о 14 год. у родинному домі Героя за адресою: с. Біла, вул. Лісок, 18, а продовжиться у церкві Різдва Пресвятої Богородиці.