Митрополит Запорізький і Мелітопольський УПЦ МП судиться з президентом Володимиром Зеленським, СБУ та РНБО щодо скасування Указу №863 про введення персональних санкцій проти церковнослужителя. Церковний діяч став одним з багатьох колаборантів Кремля, проти яких важливо боротися, щоб очистити Україну від агентів іншої країни. Указ президента України є важливим кроком у цьому напрямку.

Церковний діяч став одним з багатьох колаборантів Кремля, проти яких необхідно боротися

Верховний суд України отримав позовну заяву від митрополита “Запорізького і Мелітопольського” Української православної Церкви, який судиться з президентом Володимиром Зеленським, СБУ та Радою нацбезпеки і оборони. Митрополит Лука просить суд визнати протиправним та скасувати Указ президента від 11 грудня 2022 року №863, який стосується запровадження персональних санкцій проти церковнослужителя.

Зазначений єрарх, який діє в єдності з Московським патріархатом, став одним з багатьох колаборантів Кремля, що сприяли агресії Росії проти України. Це нагадує нам про необхідність боротися з такими агентами, які працюють на інтереси іншої країни, а не своєї. Указ президента України став важливим кроком у очищенні нашої країни від колаборантів, які довгий час відстоювали інтереси іноземної держави в Україні. Ми маємо продовжувати боротьбу з цими агентами, щоб зберегти нашу незалежність та суверенітет.

“Від імені громадської організації “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”, я хочу підтримати дії президента України Володимира Зеленського у боротьбі з колаборантами, які довгий час працювали на інтереси іншої держави, а не нашої. Митрополит Лука, який діє в єдності з Московським патріархатом, став одним з таких агентів, що сприяли агресії Росії проти України. Указ президента України про запровадження персональних санкцій проти церковнослужителів є важливим кроком у боротьбі з цими колаборантами. Ми маємо підтримувати наступальну дію щодо підсанкційних священнослужителів, щоб зберегти нашу незалежність та суверенітет. Такі кроки є необхідними для очищення нашої країни від зрадників, які працюють проти нашої держави. Ми повинні продовжувати цю боротьбу, щоб забезпечити майбутнє нашої країни та її народу…” – прокоментувала голова ГО Наталія Шевчук.

Пресслужба Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополи…