Вчора (12 листопада) Тернопільщина у скорботі провела в останню путь відразу двох Героїв, які віддали свої життя за свободу України. Як інформують місцеві ЗМІ, у Тернополі попрощалися з Юрієм Стефанишиним, натомість Кременеччина провела в останню дорогу Миколу Яросевича.

“Тернопіль попрощався з Героєм Юрієм Стефанишиним. Він загинув, захищаючи Батьківщину на Донеччині. Співчуваємо рідним і близьким. Світла пам’ять Герою! Вічна пам’ять усім, хто віддав життя за волю України!”, зазначив Сергій Надал, міський голова Тернополя.

Кременеччина в скорботі провели в останню путь Героя російсько-української війни, який віддав свої життя за свободу та незалежність країни, солдата Миколу Яросевича, 24 квітня 1983 року народження, жителя села Білокриниця Кременецької міської територіальної громади.

Стрілець 3 стрілецького 3 взводу 2 стрілецької роти військової частини А72766 помер у шпиталі 5 листопада 2022 року від важких поранень, отриманих 2 листопада 2022 року в боях біля міста Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області. Під час виконання бойового завдання автомобіль із українськими захисниками наїхав на ворожу міну. Після численних операцій боєць помер у лікарні – травми виявились несумісні з життям.

Вічна пам’ять, шана і слава захиснику України!