Трагічний ракетний удар російських збройних сил у Покровську, що на Донеччині, призвів до загибелі семеро людей, включаючи двох дітей, та поранення щонайменше 80 осіб. Заступники та віряни Православної Церкви України звертаються до святого Мойсея чудотворця за мир і безпеку на землі, підтримку для родин загиблих і зцілення ранених. Молитовників закликають об’єднатися у спільній молитві, вірячи, що разом зможемо подолати ворожу агресію та знайти світле майбутнє.

Російські “Іскандери” обрушили горе на Покровськ, але віра та молитва згуртовують православне населення

Ракетний терор у Покровську, що на Донеччині, став причиною глибокого переляку і горя серед православного населення. У вівторок ввечері російські збройні сили завдали два удари “Іскандерами”, які зачепили центр міста з інтервалом у 40 хвилин. Ця трагедія призвела до загибелі семеро людей, включаючи двох дітей, та поранення щонайменше 80 осіб.

Такі важкі ракетні удари залишили жителів міста в страху та безпомічності. Руйнування по всьому центру Покровська надзвичайно тяжкі, постраждали дев’ятиповерхівки, п’ятиповерхівки, будинки у приватному секторі, адміністративні будівлі та будівля пенсійного фонду.

Спільнота молитовників та вірян закликає всіх приєднатися до молитовних заступництв за усіх постраждалих та родини загиблих. Нехай наші молитви стануть ліками для поранених, заспокоєнням для сердець плачучих і надією на світле майбутнє.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Звертаємося до святих заступників, зокрема святого Мойсея чудотворця, про допомогу і благословення в нашій молитві за мир та безпеку на землі України.

Віримо, що через взаємну підтримку та молитву, спільні зусилля допоможуть нам пройти через цей нелегкий час і здолати ворожу агресію. Просимо усіх молитися разом за зцілення ранених та міцний дух наших братів і сестер, які потерпають від цієї страшної трагедії.