У столиці 23 серпня 2023 року відбувся третій саміт Кримської Платформи, спрямований на обговорення майбутньої долі Криму та стратегії деокупації. Представники 63 країн та міжнародних організацій взяли участь у заході. Митрополит Сімферопольський і Кримський Климент Кущ представляв Православну Церкву України, зустрівся з представницею Президента України в Автономній Республіці Крим та нагородив її орденом архістратига Божого Михаїла 2-го ступеня.

Митрополит Климент Кущ взяв активну участь у третьому саміті Кримської Платформи

Третій саміт Кримської платформи, присвячений майбутній долі Криму та стратегії його деокупації, відбувся у столиці 23 серпня 2023 року.

Саміт відкрив Президент України Володимир Зеленський. Цьогоріч участь у ньому взяли представники 63 держав з Європи, Азії, Північної та Південної Америк й Африки та міжнародних організацій.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Православну Церкву України на заході представляв митрополит Сімферопольський і Кримський Климент.

Окрім того, напередодні владика Климент зустрівся з представницею Президента України в Автономній Республіці Крим Тамілою Ташевою та з благословення Предстоятеля Православної Церкви України вручив їй орден архістратига Божого Михаїла 2-го ступеня.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)