Андрій Скоблін, інженерно-саперний взвод, загинув на війні в місті Бахмут, нагадуючи про високу ціну миру та свободи. Він був готовий ризикувати життям, щоб захистити своїх співвітчизників від окупаційних військ. Трагічна загибель Скобліна нагадує про важливість підтримки військових та мирного врегулювання конфлікту на сході України. Чортківська та Тернопільська громади висловлюють співчуття його рідним та близьким.

Героїзм і жертовність Андрія Скобліна залишаються прикладом для наступних поколінь.

Чортківська громада знову оплакує свого героя – радіомінера інженерно-саперного взводу, Андрія Скобліна, який загинув 24 квітня на війні в місті Бахмут Донецької області.

Ця звістка стала справжнім ударом для місцевої громади, яка не перший раз стикається з втратами серед своїх мешканців через війну на сході України. Чортків’яни та всі українці повинні пам’ятати, що ціна миру та свободи є надзвичайно висока, і це стається через жертви таких людей, як Андрій Скоблін.

Його подвиг на війні не можна переоцінити – він був одним з тих героїв, які повинні бути закарбовані в новітній історії та вшановані. Він був готовий ризикувати своїм життям, щоб захистити своїх співвітчизників від загрози, яку створюють окупаційні війська.

Трагічна загибель Андрія Скобліна є ще одним нагадуванням про необхідність мирного врегулювання конфлікту на сході України та про важливість підтримки наших військових, які змушені захищати нашу країну.

Тернопільська громада висловлює щирі співчуття рідним та близьким Андрія Скобліна. Його жертва не буде забута, а його подвиг буде пам’ятатись як приклад для наступних поколінь. Нехай він почиває в мирі, а його рідні та близькі знайдуть силу пережити цю тяжку втрату.