На сьогоднішньому засіданні Архієрейського Собору Української Автокефальної Православної Церкви була присутня численна делегація Тернопільської єпархії УАПЦ. Делегати прибули у зв`язку з раніше прийнятим рішенням від 4 травня 2017 р.Б.  про зміну правлячого архієрея на Тернопільській кафедрі.

Предстоятелем УАПЦ Блаженнішим Макарієм, Митрополитом Київським і всієї України та Архієрейським Собором УАПЦ було заслухано духовенство Тернопільської єпархії  і прийнято рішення про призначення Єпархіальних зборів Тернопільської єпархії УАПЦ на 15 червня 2017 р.Б. На Єпархіальних зборах будуть присутні Митрополит Галицький Андрій (Абрамчук), Архієпископ Чернівецький і Хотинський Герман (Семанчук) та Єпископ Ужгородський і Закарпатський Кирило (Михайлюк).

У відповідності до статуту та дотримання прав соборноправності духовенство та віряни Тернопільської єпархії матимуть змогу самостійно обрати кандидатуру правлячого архієрея на посаду керуючого Тернопільською єпархією УАПЦ із запропонованих Архієрейським Собором.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ