14 лютого 2017 року, відправилась група добровольців на чолі з капеланом Української Автокефальної Православної Церкви протоієреєм Петром Бужиною для здобуття військової спеціальності та подальшого відправлення в зону АТО.

З благословення Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Капатського, керуючого Карпатською та Тернопільскою єпархіями УАПЦ митрофорний протоієрей Анатолій Залізницький, голова відділу з духовної опіки в правоохоронних органах, пенітенціарній системі та Збройних Силах України відвідав добровольців та благословив їх на подальший подвиг у захисті нашої Вітчизни від підступних московсько-путінських окупантів і терористів.

У своїй промові отець Анатолій закликав добровольців не втрачати духу патріотизму та віри у перемогу над новітнім московським ординцем.

Відтак, старший капелан протоієрей Анатолій передав від Преосвященнійшого владики Віктора (Бедь) благослвоення та слова підтримки майбутнім військовим та побажання отцю Петру Бужині бути їм духовним наставником та виконувати свій капеланський обов’язок.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ