У світі складних випробувань війни працівники радіо, телебачення та зв’язку в Україні є невід’ємною опорою, забезпечуючи інформаційне об’єднання. З нагоди Дня працівників цих галузей, висловлюється глибока вдячність за їхню відданість та важливий внесок у спротив та перемогу.

Щирі вдячність і об’єднання в часи випробувань

Дорогі працівники радіо, телебачення та зв’язку,

В цей час важких випробувань, коли наша країна переживає війну, ваша праця стає світловим променем надії та інформаційною опорою для багатьох. Кожен ваш день – це безперервний вклад у наше щоденне життя, яким ви робите його більш об’єднаним та інформованим.

Сьогодні, у День працівників радіо, телебачення та зв’язку, ми висловлюємо вам щиру вдячність. Ваша відданість та професійність неоціненно важливі в цей важливий період. Ви, як невід’ємна частина нашого супротиву, не лише відновлюєте зв’язок на деокупованих територіях, але й допомагаєте отримати його з нашими близькими по всій Україні.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Ви робите більше, ніж просто розповідаєте новини – ви сприяєте нашій єдності та міцності в цей важливий час. Дякуємо вам за невтомну та плідну працю. Ваша робота – це світло, яке веде нас до перемоги. Дякуємо за щоденну та цілодобову працю – ми вітаємо кожного з родини працівників Радіо, Телебачення та Зв’язку – успіхів і справедливої перемоги!

З повагою і вдячністю,

Голова ГО “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”
Наталія Шевчук

Джерело – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія