З огляду на підготовку до соборної Божественної літургії 22 серпня 2021 р. в Святій Софії, яку очолять Предстоятелі Вселенського Патріархату та Православної Церкви України, до уваги духовенства і парафіян повідомляємо наступне:

1. Доступ на територію Святої Софії відбуватиметься із додержанням заходів безпеки через пункти огляду. Зокрема заборонено проносити на територію пляшки з водою, харчові продукти, плакати. На території собору будуть організовані пункти роздачі питної води.

2. Духовенство для співслужіння повинно мати власне повне облачення жовтого/золотого кольору. До співслужіння та причастя матимуть можливість приступити всі, хто приготуються відповідно до традиції. На території Святої Софії буде організовано сповідь.

3. Під час богослужіння священики не одягатимуть митри, вживаючи лише камилавки (ченці – клобуки).

4. На богослужіння слід прибути завчасно, з урахуванням проходження заходів безпеки, з собою мати документи, що посвідчують особу. Прохід буде відкрито з 6 години ранку. Слід звернути увагу на те, що можливості паркування автотранспорту в центрі Києва будуть обмежені.

5. Просимо уважно слідкувати за подальшими оголошеннями.

Джерело: Пресслужба ПЦУ