20 березня 2024 року завершилося навчання курсу з психології, організованого ГО «Eleos-Ternopil» у співпраці з Центром післядипломної освіти ТНПУ імені В. Гнатюка. Учасники, серед яких було духовенство Православної Церкви України, отримали знання про психологію горя, підтримку воїнів та ветеранів.

Вручення свідоцтв у ТНПУ імені В. Гнатюка: підсумки курсу з психології

Навчання курсу з психології, організованого ГО «Eleos-Ternopil» у співпраці з Центром післядипломної освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, завершилося урочистим врученням свідоцтв учасникам.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

21 учасник, серед яких були представники духовенства Православної Церкви України, отримали знання про психологію горя втрати, психологічної підтримки воїнів, ветеранів та членів їх родини.

Урочисте вручення свідоцтв відбулося в Тернопільському національному педагогічному університеті імені В. Гнатюка. Ректор університету, професор, доктор філософських наук Богдан Буяк особисто вітав учасників та висловив слова підтримки.

Голова ГО «Eleos-Ternopil» протоієрей Андрій Гаджала також звернувся до присутніх зі словами вдячності та висловив подяку модератору курсу Світлані Калаур, а також викладачам Галі Свідерській і Анастасії Окаєвич за їхню роботу.

Завершилася зустріч приємною розмовою про подальшу співпрацю та спільним фото.

Учасники залишилися задоволені результатами курсу та готові до подальших спільних зусиль у підтримці воїнів та їх родин.