3 лютого 2024 року в Митрополичому Домі Святої Софії Київської відбулася урочиста подія – Владика Павло Кравчук піднесений на вищий єпископський ступінь, відтепер вітаємо з водведенням до сану АРХІЄПИСКОПА. Рішення Блаженнішого Митрополита Епіфанія визначило нововідзначеному архієрею важливу місію в укріпленні і духовному розвитку Тернопільсько-Теребовлянської єпархії УПЦ (ПЦУ).

Блаженніший Митрополит Київський визначив рішучий курс для майбутнього Тернопільсько-Теребовлянської єпархії

Урочистою подією стало визначене в Митрополичому Домі Святої Софії Київської 3 лютого 2024 року рішення. Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній возвів Преосвященнішого єпископа Павла Кравчука в сан АРХІЄПИСКОПА за його віддане служіння Помісній Українській Православній Церкві та вражаючу архіпастирську працю у Тернопільсько-Теребовлянській єпархії УПЦ (ПЦУ).

НАШ ТЕЛЕГРАМ

З глибокою шаною молитовно вітаємо Владику Павла з заслуженою нагородою. Бажаємо Його Високопреосвященству багато благословенних років архієрейського служіння, сповнених твердості духу та натхнення. Нехай Його Високопреосвященство і надалі продовжує ревно служити Церкві та українському народові, надихаючи своїм прикладом і підтримуючи духовне зростання Тернопільсько-Теребовлянської єпархії і нашої Святої Церкви на Тернопільщині.

Аксіос! Аксіос! Аксіос!