У четвер, 1 червня 2023, відбудеться урочисте богослужіння очолине Предстоятелем УПЦ (ПЦУ) у співслужінні митрополита Тернопільського і Кременецького Нестора та духовенства в кафедральному соборі святих рівноапостольних Костянтина та Єлени міста Тернополя. Розклад подій передбачає зустріч Предстоятеля о 8:45 годині та проведення Божественної літургії о 9:00 годині. Усі віряни та мешканці запрошуються на спільну молитву та можливість особистого спілкування з митрополитом. Нехай цей день стане незабутнім часом духовного збагачення та об’єднання для вас.

Запрошуємо на спільну молитву та зустріч з видатним духовним лідером – митрополитом Епіфанієм

Четвер, 1 червня, буде особливим днем для мешканців Тернополя, оскільки самою визначною подією буде очолення богослужіння у кафедральному соборі святих рівноапостольних Костянтина та Єлени відомим гостем – митрополитом Тернопільським і Кременецьким Нестором за запрошенням Блаженнішого Епіфанія.

Розклад подій на цей день виглядає наступним чином: о 8:45 годині відбудеться зустріч Предстоятеля, тобто митрополита Тернопільського і Кременецького Нестора. Ця зустріч, ймовірно, відбудеться в приміщенні кафедрального собору, де віряни та гості матимуть можливість особисто поспілкуватися з високоповажним духовним лідером.

О 9:00 годині відбудеться урочиста Божественна літургія, яка також буде очолена митрополитом Тернопільським і Кременецьким Нестором. Це святе богослужіння відіграє важливу роль у житті вірян, адже воно дає можливість зібратися разом для спільної молитви та роздумів над духовними цінностями.

Організатори цього заходу щиро запрошують усіх бажаючих на спільну молитву. Це чудова нагода не лише підтримати та відчути об’єднання з митрополитом Тернопільським і Кременецьким Нестором, а й відчути теплоту і спокій, які надає спільна молитва у такому особливому місці, як кафедральний собор святих рівноапостольних Костянтина та Єлени.

Таким чином, 1 червня запрошує всіх вірян та мешканців Тернополя на цю незабутню подію. Будьмо разом, молімось та зустрічаймося у кафедральному соборі, де відбудеться спільна молитва та богослужіння, відправлені митрополитом Тернопільським і Кременецьким Нестором. Нехай цей день стане часом духовного збагачення та особливого зв’язку з віровченням.