Олег Барна, відомий політик та військовий, загинув на Таврійському напрямку, під Вугледаром. Він був обраний народним депутатом восьмого скликання від БПП та був засновником громадської організації “Джерело сподівання”. Незважаючи на свої нестандартні методи та заяви, Олег Барна завжди виступав на захист інтересів України та українського народу. Його військова служба на сході країни є ще одним доказом його патріотизму та готовності захищати свою країну. Це велика втрата для України та всіх, хто знав та поважав цього визначного політика та військового.

Барна загинув у бойових діях на сході країни

Україна втратила відомого політика та військового Олега Барну, який загинув у бойових діях на сході країни. За попередніми даними, екснародний депутат від Блоку Петра Порошенка воював на Таврійському напрямку, під Вугледаром.

Олег Барна був відомим політиком та активістом. Він був обраний народним депутатом восьмого скликання від БПП, а до цього займав посаду міського голови Тернополя та депутата Тернопільської облради. Барна був також засновником громадської організації “Джерело сподівання” та брав активну участь у різних благодійних проектах.

Протягом своєї кар’єри в політиці Олег Барна відзначався яскравими виступами та нестандартними діями. Його заяви та інциденти в парламенті завжди привертало увагу ЗМІ та громадськості. Наприклад, в січні 2015 року він з трибуни парламенту висловив свою думку про президента Росії Володимира Путіна, що стало приводом для бурхливих реакцій у залі. А наприкінці того ж року відбувся відомий інцидент з тодішнім прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком, коли Барна намагався винести його з зали Ради.

Проте, незважаючи на свої нестандартні методи та заяви, Олег Барна завжди виступав на захист інтересів України та українського народу. Його військова служба на сході країни є ще одним доказом його патріотизму та готовності захищати свою країну.

Загибель Олега Барни на сході країни є великою втратою для України та всіх, хто знав та поважав цього визначного політика та військового. Він став жертвою небезпечної ситуації, що склалася на сході України в результаті агресії з боку Російської Федерації. Олег Барна завжди виступав за суверенітет та територіальну цілісність України та віддав життя в захист цих ідеалів.

Це болісна втрата для всіх, хто присвятив своє життя боротьбі за Україну та для тих, хто продовжує воювати на сході країни. Ми вшановуємо пам’ять Олега Барни та висловлюємо співчуття його родині, друзям та колегам. Такі люди, як Олег Барна, залишають слід у серцях людей та історії своєї країни.