У бою з ворогом, під час виконання бойового завдання загинув старший сержант Тарас Ухман. Трагічну звістку повідомили в Саранчуківчькій сільській територіальній громаді. У Тараса залишилися два сини, дружина та мама.

Він віддав життя за свободу України

Сумна вість знову перехрестилася з Тернопільщиною, коли загинув старший сержант Тарас Ухман під час виконання бойового завдання на сході України. Загибель бійця сталася під час відбиття агресії російських окупантів біля населеного пункту Федорівка, Донецької області. Саранчуківська сільська територіальна громада висловлює глибокі співчуття рідним, близьким та друзям загиблого.

Старший сержант Тарас Ухман був жителем села Вільховець і служив в складі військової частини А-хххх, хх окремого стрілецького батальйону. Тарас віддав своє життя за захист незалежності та територіальної цілісності України. Його загибель стала болісною втратою для всієї країни.

У загиблого залишилися в живих двоє синів, дружина та мама. Саранчуківська сільська територіальна громада щиро співчуває рідним та близьким загиблого бійця та дякує йому за непохитну відданість вітчизні.

Молімося за спокій душі полеглого за Україну воїна – Тараса!