У неділю 30 квітня Руслан Почигайло загинув, захищаючи Україну від ворога. Ця втрата стала великим шоком для всієї країни, і ми висловлюємо своє співчуття його сім’ї та друзям.

Ми висловлюємо своє співчуття сім’ї та друзям Руслана Почигайла

В неділю 30 квітня Україна втратила ще одного героя – Руслана Почигайла, який загинув, захищаючи свою Батьківщину від ворога. Це велика втрата для всієї країни, а особливо для рідних та близьких Руслана. Ми приносимо свої співчуття його сім’ї та друзям, які сьогодні переживають надзвичайно складний час.

Служба в армії – це велика відповідальність, але також і висока честь служити своїй країні. Руслан Почигайло був справжнім героєм, який зробив все можливе, щоб захистити Україну від агресії. Він був відданий своїй роботі та своїй країні, і його жертва ніколи не буде забута.

Ми також хочемо висловити свою подяку всім військовим, які захищають нашу країну від ворога. Ваша мужність та героїзм є невичерпним джерелом інспірації та мотивації. Ми пам’ятатимемо всіх тих, хто віддал своє життя за нашу країну, та будемо пишатися нашими героями, які віддають все заради миру та свободи нашої країни. Вічна пам’ять Руслану Почигайлі та всім, хто віддали своє життя за Україну.