Україна втратила двох своїх синів – військового Олега Барну та його командира Валерія Дорохова. Барна, який раніше брав участь у Помаранчевій революції, не зупинився перед перешкодами і пішов на фронт, де й загинув. Наразі президент України Петро Порошенко виступає з ініціативою нагородити Олега Барну та Валерія Дорохова найвищими військовими нагородами.

Олег Барна – військовий герой, який помер на службі від захисту своєї країни

Сьогодні Україна прощається із воїном Олегом Барною та його командиром Валерієм Дороховим. Разом вони загинули під час штурму ворожих позицій.

Я знайомився з Олегом Барною під час Помаранчевої революції. Я добре пам’ятаю, як 18 лютого його поранили перед моїми очима у Маріїнському парку. Проте це не зупинило його, і він пішов на фронт. Навіть коли лікарі дали йому статус інваліда та заборонили йому приєднатися до армії, він вимагав, щоб дати йому можливість захищати Україну.

Олег Барна приєднався до 68-ї бригади, де на нього скаржилися, що він постійно вимагає бути у штурмових групах. У одному з таких штурмів він разом зі своїм командиром загинув. Олегу Барні було майже 56 років, але він назавжди залишився у віці 55 років.

Ми зобов’язані вшанувати пам’ять цих героїв і виступаємо з ініціативою присвоїти Олегу Барні та Валерію Дорохову найвищі військові нагороди.

Світла пам’ять нашим Героям – написав Петро Порошенко у ФБ