У резиденції Митрополичого дому відбулася зустріч із священиком, який прийняв рішення послідувати Томосу і приєднатися до автокефальної Церкви

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній у своїй резиденції – Митрополичому домі зустрівся з протоієреєм Олександром Карпцем, який разом з громадою прийняв рішення послідувати Томосу та долучитися до автокефальної Православної Церкви України.

Його Блаженство обговорив зі священиком питання церковного життя та вручив йому відповідні укази про прийняття Свято-Вознесенської парафії міста Тростянець Охтирського району Сумської області у пряме підпорядкування Предстоятелю і затвердження отця Олександра настоятелем громади.

Джерело: Українська Православна Церква/ Православна Церква України