Воїн, уродженець Вінниці, який понад два роки служив у ЗСУ, помер у госпіталі після важкого поранення

На Тернопільщині провели в останню дорогу військовослужбовця Сергія Хоміцького.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Воїн був уродженцем Вінниці, 6 років жив у Збаражі.

Сергій понад два роки служив у ЗСУ, відстоюючи нашу незалежність на південних ділянках фронту російсько-української війни разом із морськими піхотинцями.

Після важкого поранення лікувався і був переведений в інженерні війська.

39-річний солдат помер у госпіталі 10 липня. Серце військовослужбовця зупинилось внаслідок нездоланної хвороби.

Нехай спочиває з Богом…