У Збаражі, що на Тернопільщині, попрощалися з військовослужбовцем Сергієм Хоміцьким
Воїн, уродженець Вінниці, який понад два роки служив у ЗСУ, помер у госпіталі після важкого поранення
На Тернопільщині провели в останню дорогу військовослужбовця Сергія Хоміцького.
Воїн був уродженцем Вінниці, 6 років жив у Збаражі.
Сергій понад два роки служив у ЗСУ, відстоюючи нашу незалежність на південних ділянках фронту російсько-української війни разом із морськими піхотинцями.
Після важкого поранення лікувався і був переведений в інженерні війська.
39-річний солдат помер у госпіталі 10 липня. Серце військовослужбовця зупинилось внаслідок нездоланної хвороби.
Нехай спочиває з Богом…
Схожі записи
Якщо маєте можливість, підтримайте нас — натисніть нижче «Пожертва».
Ваша допомога зміцнює наше служіння.
Соц.медіа