c468db1b7448ed248fce69062d2f64c3Перший із часів Незалежності новий парк облаштували в Тернополі у частині регіонально-ландшафтного парку «Загребелля». Оскільки парк розташований неподалік вулиць Бережанська та біля третьої міської лікарні, він отримав офіційну назву – «Здоров’я».
На запрошення міського голови Сегрія Надала, та з благословення Високопреосвященнішого Мстислава Архієпископа Тернопільського, керуючого Хмельницькою єпархією у заході взяв участь Благочинний м. Тернополя митр. прот. Петро Скрип, який освятив парк.
Міський голова Тернополя Сергій Надал зазначає, що основна мета створення нової відпочинкової зони була не змінити існуючий парк, а зробити його комфортним для відпочинку тернополян. Саме тому у парку облаштували доріжки, оглядовий та дитячий майданчики, встановили лавки для відпочинку.
«На території, яка десятиліттями була захаращена і занедбана, постає нова зона відпочинку і розваг – нове місце зустрічей і спілкування жителів Дружби і всього міста, – каже Сергій Надал. – Сьогодні ми відкриваємо новий Тернопільський парк – робиться це вперше за новітню історію міста, проте роботи по перетворенню цього парку на одне з улюблених місць відпочинку продовжаться».