В Україні хочуть забирати машини у п’яних водіїв на потреби військових і силових структур. Відповідний законопроект 7382 внесли до Верховної ради. Про це повідомляє сайт парламенту.

Законопроект пропонує доповнити статтю 130 Кодексу про адміністративні правопорушення новою частиною, яка передбачає, що керування автомобілем у п’яному вигляді, наркотичному або іншому сп’янінні при воєнному або надзвичайному стані тягне його конфіскацію.

До цього стало відомо, що в Раді з’явився законопроект, яким пропонується передавати на потреби силовиків машини, кинуті в аеропортах.

Пропонується направляти такі автомобілі на потреби підрозділів Збройних сил України або Міністерства внутрішніх справ чи Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Зазначимо, дана ініціатива вже працює на місцевому рівні, зокрема в Рівненській області вже вилучили понад 200 автомобілів у п’яних водіїв для подальшої передачі ЗСУ.

Нагадаємо, що 12 квітня під час дії комендантської години у Луцьку патрульні затримали п’яним за кермом настоятеля монастиря Дванадцяти Апостолів Володимир-Волинської єпархії ПЦУ Тараса Ханаса — дивіться публікацію «У Луцьку затримали п’яним за кермом ігумена Трофима».

Днями стала відомо, що Луцький міськрайонний суд Волинської області призначив розгляд справи по суті — «Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції». Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності: Ханас Тарас Степанович.

Склад суду: головуючий суддя — Олексюк А.В., суддя-доповідач — Олексюк А.В. Єдиний унікальний номер справи — 161/4711/22.

Дата та час розгляду призначено на 01.06.2022 о 09 год. 10 хв. за адресою: 43023, Волинська, Луцький, м. Луцьк, вул. Конякіна, 3

Джерело: Прес-служба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія