26 квітня 2017 року Божого у збірному пункті Тернопільського обласного військкомату відбулась урочиста відправка резервістів першої та другої черги на військово-тактичні збори-навчання.

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви митрофорний протоієрей Анатолій Залізницький, голова відділу з духовної опіки в правоохоронних органах, пенітенціарній системі та Збройних Силах України взяв участь в урочистій відправці та благословив усіх присутніх.

З вітальним словом виступив отець Анатолій, який передав вітання військовослужбовцям від керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ Преосвященнійшого єпископа Віктора та подарував солдатам іконки Божої Матері Тернопільської. Також з привітаннями виступив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Основним завданням військового резерву є підвищення та підтримання військової навченості громадян з метою виконання завдань по захисту держави на професійному рівні, наголошують в Тернопільському обласному військовому комісаріаті.