10 грудня на Тернопільщині зустріли тіло загиблого військовослужбовця з Дмитра Філіповича. Про це повідомляє Чортківська міська рада.

“Спершу Чортків, а потім село Біла навколішки та зі сльозами на очах зустрічали ще одного Героя, котрий віддав усе, аби Україна відірвалась від загарбницьких рук рашистів та жила вільно й незалежно. Вже назавжди до села Біла, яке стало йому рідним, повернувся Філіпович Дмитро”, – повідомляють у міській раді.

 Дмитро родом із Кіровоградщини. Народився та навчався у одній із місцевих шкіл.

“Життєрадісний, позитивний, впевнений у собі чоловік, котрий завжди знав, що хоче від життя. Через це ні на малій батьківщині Героя, ні у Чорткові, ні у вже рідному селі Біла всі, хто знав Дмитра, відмовлялись до останнього вірити, що ця страшна новина – правдива… Коли московська нечисть знову наважилась ступити на поріг нашої країни, розумів, що не може залишатись осторонь. Призвали на військову службу Дмитра 4 серпня. Служив розвідником розвідувального взводу механізованого батальйону військової частини А7014. І рівно через чотири місяці – 4 грудня поблизу села Червонопопівка Луганської області внаслідок мінометного обстрілу отримав поранення, несумісні з життям… У Героя залишилась мама та батько, дружина і двоє дітей… Похорон розпочнеться завтра, 11 грудня, за адресою: с. Біла, вул. Долина, 13”, – йдеться у повідомленні.