1 серпня 2022 року, у день пам’яті преподобного Серафима Саровського, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон відвідав Свято-Покровський храм с. Підгороднє Тернопільського благочиння.

На церковному подвір’ї архіпастиря зустріли парафіяни храму з запашним короваєм, а настоятель благочинний Тернопільського району митрофорний протоієрей Анатолій Залізницький у храмі піднісши хреста запросив владику Тихона очолити святкове богослужіння.

За Божественною літургією архіпастирю співслужили запрошене духовенство. Під час богослужіння була піднесена молитва за Україну, воїнів-захисників та український народ.

По завершенні літургії архієпископ Тихон звернувся до присутніх з повчальною проповіддю зосередивши увагу на поясненні євангельського уривку та розповівши про життя преподобного Серафима Саровського.

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

Також владика привітав настоятеля отця Анатолія з 60-річчям від Дня народження. Архіпастир висловив слова подяки ювіляру за щиру і багаторічну працю у розбудові Святої Церкви та побажавши міцного козацького здоров’я подарував хрест з прикрасами і букет білих троянд.

На зображенні може бути: 15 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні

На завершення отця Анатолія привітали присутнє духовенство, парафіяни і гості та спільно проспівали многоліття.