12 листопада 2023 року Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі, освятивши нові антимінси та виголосивши молитву за мир в Батьківщині.

Освячення та Молитва: Митрополит Епіфаній у Свято-Михайлівському соборі

У двадцять третю неділю після П’ятидесятниці, 12 листопада 2023 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці.

Перед початком відправи Його Блаженство звершив освячення нових антимінсів.

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили митрополит Сімферопольський і Кримський Климент, намісник Золотоверхої обителі архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Васильківський Єфрем, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Після читання Євангелія Блаженнійший владика виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.

Окрім того, Митрополит Епіфаній звершив дияконську хіротонію над студентом Київської православної богословської академії Михайлом Бобрівським.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ