У шістнадцяту неділю після П’ятидесятниці, 24 вересня 2023 року, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор Писик відвідав Підволочиське благочиння. Під час свого візиту, Високопреосвященніший владика звершив Божественну літургію у храмі святого апостола і євангеліста Іоана Богослова в селі Скорики.

Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор Писик здійснив архіпастирський візит до Підволочиського благочиння

У шістнадцяту неділю після П’ятидесятниці, 24 вересня 2023 року Божого, Високопреосвященнійший митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор Писик здійснив архіпастирський візит до Підволочиського благочиння.

Головною подією візиту стала Божественна Літургія, яку митрополит Нестор звершив у храмі святого апостола і євангеліста Іоана Богослова, розташованому в селі Скорики. Ця подія об’єднала вірян і священнослужителів церкви, даруючи їм незабутні миті релігійної атмосфери православного служіння.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Митрополит Нестор Писик відомий своєю плідною роботою на благо Церкви і вірян. Його архіпастирський візит до Підволочиського благочиння став нагадуванням про важливість духовного об’єднання та релігійного служіння.

Цей візит став нагодою для вірян особисто зустрітися зі своїм архіпасторем, скласти шану і висловити подяку за його ревну працю на благо українського православ’я. Митрополит Нестор, у свою чергу, виголосив слово проповіді під час богослужіння та духовної науки, наголосивши на важливості єдності та миру в сучасному світі.

Архіпастирські візити такого роду є важливою частиною духовного життя православної громади, сприяючи її духовному зростанню та об’єднанню. Митрополит Нестор Писик продовжує служити своїй пастві та сприяє духовному розвитку православ’я в Тернопільському регіоні.