У п’ятнадцяту неділю Великого посту, 21 квітня 2024 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній представив Божественну літургію в кафедральному соборі столиці. Під час служби він виголосив особливе молитовне слово та помолився за мир і безпеку в Україні, зокрема за воїнів та загиблих у війні.

Молитва за мир та безпеку: Блаженнійший Митрополит у Свято-Михайлівському соборі

У п’яту неділю Великого посту, 21 квітня 2024 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили намісник Золотоверхої обителі архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Васильківський Єфрем, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.

Після читання Євангелія Блаженнійший владика виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.

Джерело: Українська Православна Церква/Православна Церква України/