У публікації йдеться про велику втрату через смерть Степана Хмари, відомого політика та опозиційного лідера, і наголошує на його важливій ролі у боротьбі за незалежність та справедливість в Україні.

Пам’ять про Степана Хмару: великий політичний діяч та захисник України

Сьогодні Україна втратила одного з найвидатніших політичних діячів свого часу – Героя України Степана Хмару. Цей відомий опозиційний лідер завжди стояв на передовій у боротьбі за інтереси нашої країни. Він був не лише політиком, а й справжнім патріотом, який мріяв про свободу і справедливість для українського народу.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Степан Хмара відомий своєю активною участю у створенні ключових законодавчих актів, які стали важливими для становлення незалежної України. Його роль у підтримці студентських протестів та голодувань, його невтомна боротьба за права громадян, залишаться невмирущими символами в історії нашої країни.

Степан Хмара поставив собі за мету боротися за вільну, сильну й щасливу Україну, і йшов до цієї мети навпростець все своє життя. До самого кінця до останніх днів він не кидав боротьби. Від дисидентства та сибірських таборів, від Революції на граніті з двотижневим голодуванням – аж до Революції Гідності, завжди він був попереду і думав не про себе, а про Україну.

А ще Степан Ількович завжди був чесний, відданий, справжній. Щирий до щему. Прямий, немов стріла, і тому незручний для будь-якої влади. На жаль, таких стає все менше – з кожним днем.

Хоча Степан Хмара пішов з цього світу, його спадщина і його ідеали продовжать жити серед нас. Його невгамовна енергія та відданість принципам залишаться невичерпним джерелом натхнення для майбутніх поколінь українців. Степан Ількович був уособленням Франкового вічного революціонера в українській політиці.

Зі смертю Степана Хмари від нас назавжди пішла епоха дисидентів. Яскрава епоха. Вічна пам’ять вічному революціонеру!

Джерело – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія