27 квітня 2022 року під час запеклих боїв на Луганщині загинули троє бійців підрозділу добровольчого загону роти «Тернопіль» Сергій Рудий, Тарас Гогусь та Михайло Гудзь. В обласному центрі з Героями попрощалися 29 квітня.

Біля дому печалі на вулиці Микулинецькій у Тернополі зібралися сотні людей, аби віддати останню шану трьом загиблим поліцейським. 

Панахиду за упокій душ убитих російськими окупантами Сергія Рудого, Тараса Гогуся та Михайла Гудзя відслужили архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор та єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Теодор. Владикам співслужили десятки священників обох конфесій.

Полеглих на фронті Героїв наступного дня поховали на їхній малій батьківщині – у Токах, Петрикові та Гаях Гречинських.

43-річний старший лейтенант поліції Михайло Гудзь, інспектор-снайпер взводу №2 РПСПОП “Тернопіль” Головного управління Нацполіції в Тернопільській області (ГУНП). У Михайла залишилося дружина та двоє синів.

51-річний старший сержант поліції Тарас Гогусь, поліцейський взводу №1 РПСПОП ” Тернопіль”, ГУНП у Тернопільській області. У Тараса залишилася дружина та син.

44-річний капітан поліції Сергій Рудий, інспектор-черговий чергової частини РПСПОП “Тернопіль”, ГУНП у Тернопільській області. Сиротою залишилася донька.

Прес-служба Тернопільської єпархії ПЦУ