У Михайлівському соборі монастиря: вечірня та рання з намісником на честь ікони Божої Матері «Вишгородська»
Намісник монастиря звершив богослужіння разом з вікарієм Київської єпархії та братією монастиря
14 квітня 2024 року, напередодні дня вшанування ікони Божої Матері «Вишгородська», намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря звершив Вечірню та ранню у Михайлівському соборі монастиря.



Його Високопреосвященству співслужили вікарій Київської єпархії єпископ Васильківський Єфрем та братія монастиря у священному сані.
Після полієлею владика-намісник помазував усіх присутніх в храмі.
Схожі записи
Якщо маєте можливість, підтримайте нас — натисніть нижче «Пожертва».
Ваша допомога зміцнює наше служіння.
Соц.медіа