Намісник монастиря звершив богослужіння разом з вікарієм Київської єпархії та братією монастиря

НАШ ТЕЛЕГРАМ

14 квітня 2024 року, напередодні дня вшанування ікони Божої Матері «Вишгородська», намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря звершив Вечірню та ранню у Михайлівському соборі монастиря.

Його Високопреосвященству співслужили вікарій Київської єпархії єпископ Васильківський Єфрем та братія монастиря у священному сані.

Після полієлею владика-намісник помазував усіх присутніх в храмі.

ДЖЕРЕЛО