У лікарні Дніпра помер 28-річний захисник України з Хоросткова Василь Комасюк
Воїн, який пройшов шлях від «Правого сектору» до командування у полку «РАРОГ», відзначений численними нагородами й відзнаками, відійшов у вічність, залишивши приклад мужності, вірності та любові до Батьківщини
Скорботну й трагічну звістку отримали мешканці Хоростківської громади: у лікарні Дніпра помер 28-річний захисник України Василь Комасюк, який одружився два місяці тому…
З 2014 року мужній воїн-земляк Василь Анатолійович Комасюк став на захист Батьківщини. Спершу він служив у лавах «Правого сектору», згодом у складі 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» та 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. Пізніше обіймав посаду командира екіпажу 427-го окремого полку безпілотних систем «РАРОГ».
«За роки війни Василь отримав безліч відзнак та нагород, серед яких: орден «За мужність», нагородна зброя, медаль «За оборону міста Бахмут», відзнаки «За військову доблесть», «За звитягу та вірність», «За військову службу», нагрудний знак Головнокомандувача ЗСУ «Золотий Хрест» та «Лицарський хрест».Його хоробрість і відданість були прикладом для побратимів. Навіть після важкого поранення він повернувся до строю й продовжував боронити Україну. Лише два місяці тому Василь одружився, будуючи плани на майбутнє, але доля забрала його надто рано. Герой відійшов у вічність у лікарні міста Дніпро», – йдеться у дописі Хоростківської громади.
Захищаючи Батьківщину від російської нечисті, гинуть найкращі сини України. Вічна пам’ять і слава відважному Воїну, який поклав на вівтар Вітчизни найцінніше – своє життя! Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про воїна-земляка Олексія Мілованова стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті близьких, друзів, бойових побратимів, усіх хто знав його, любив і шанував.
Молитва за всякого померлого
Пом’яни, Господи, Боже наш, у вірі й надії на життя вічне спочилого раба Твого, брата нашого Олексія як Милосердний і Людинолюбний, відпускаючи гріхи та згладжуючи неправди, полегши, даруй і прости всі його провини вільні й невільні, визволи його від вічної муки та вогню геєнського і дай йому вічні Твої блага, наготовані для тих, що люблять Тебе. Коли ж і згрішив він, та не відступив від Тебе і безсумнівно в Отця, і Сина, і Святого Духа, Бога, Тебе, в Трійці славимого, вірував і Одиницю в Трійці і Трійцю в Одиниці православно аж до останнього свого подиху визнавав. Будь милостивим до нього і віру в Тебе замість діл прийми і з святими Твоїми, як Щедрий, упокой: нема бо чоловіка, що жив би і не згрішив. Ти один тільки без усякого гріха, і правда Твоя — правда вічна, і Ти один Бог милости і щедрот, і чоловіколюбства, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, й повсякчас, і на віки віків. Амінь.
Схожі записи
Якщо маєте можливість, підтримайте нас — натисніть нижче «Пожертва».
Ваша допомога зміцнює наше служіння.
Соц.медіа