Тернопільська громада скорбить через втрату молодого героя, Олексія Ничика, який віддалив своє життя на фронті, захищаючи свою батьківщину. Його сміливість та відданість залишаться незабутніми в серцях тих, хто вірив і боровся поряд з ним за майбутнє України.

Молодий воїн загинув у боротьбі за мир та безпеку України, залишаючи пам’ять про свою відданість та мужність

Трагедія вдарила обірвала нитку життя ще одного справжнього героя. Учора, міський голова Тернополя, Сергій Надал, оголосив непереборний горе для нашої громади. Втративши слова, він повідомив про те, що на фронті загинув молодий тернополянин Олексій Ничик.

Незважаючи на свій юний вік, Олексій Ничик вже встиг вписати своє ім’я у військову історію України. Народився 19 лютого 1981 року, він вирішив віддати своє серце та душу на захист батьківщини. Несучи з собою доблесть та відданість, він вступив на непростий шлях воїна.

31 липня, в Сумській області, життя Олексія Ничика обірвалося. Трагічна звістка вразила серця рідних та близьких, покладаючи на їх плечі неймовірно важкий груз горя. Слова співчуття навряд чи можуть висловити всю безмежну скорботу, яку переживають його близькі.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

“Знову сумна звістка надійшла до нашої громади. Помер військовий з Тернополя Ничик Олексій Олександрович (19.02.1981 р.н.). Його життя обірвалось 31 липня у Сумській області. Щиро співчуваємо рідним та близьким воїна! Хай Господь заспокоїть його душу! Вічна пам’ять!”, – висловив свої слова сумирного відклику міський голова.

Олексій Ничик залишиться живим у серцях тих, хто вірив і боровся поряд з ним. Його відданість, мужність та жертовність завжди будуть нагадувати нам про цінність справжньої віри в обличчі випробувань.

Нам залишається лише тримати родину та близьких Олексія в своїх молитвах та думках. Хай Господь прийме його душу відкритими обіймами та надішле силу рідним пережити це неймовірно тяжке випробування. Вічна пам’ять нашому герою, що віддав своє життя заради миру та свободи.