Президент України Володимир Зеленський вшанував ГУМЕНЮКА Олега та ПОБІГУНА Ігоря, відзначивши їх посмертно орденами “За мужність” ІІІ ступеня. Ці воїни продемонстрували особисту мужність і самовіддане виконання військового обов’язку, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Визнання мужності та самовідданості захисників, які віддали своє життя за Україну

Президент України Володимир Зеленський уважно вислухав назви тих, хто віддали своє життя на алтар вітчизняної незалежності, і з найглибшою повагою вшанував їх пам’ять. У день вшанування пам’яті захисників України, які віддали своє життя заради незалежності, суверенітету та територіальної цілісності нашої Батьківщини, Президент вручив посмертно ордени “За мужність” ІІІ ступеня двом військовим.

ГУМЕНЮК Олег, старший солдат, брав участь у важких боях за незалежність нашої держави. 20 травня 2023 року, внаслідок прицільного артилерійського обстрілу, він отримав вогнепальне осколкове поранення. На жаль, 24 травня його серце перестало битись. Герой залишив за собою дружину, двоє дітей та рідного брата. Його відданість і самопожертва залишаться в пам’яті та серцях усіх громадян України.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Побігун Ігор Михайлович, стрілець-санітар єгерського батальйону, також став жертвою бойових дій. 17 квітня 2023 року, виконуючи бойове завдання поблизу населеного пункту Павлівка Донецької області, він загинув від мінно-вибухової травми. Його втрата була великою втратою для сім’ї та рідних. Ігор Михайлович відзначався своєю мужністю і самовідданістю на полі бою, захищаючи свою Батьківщину.

Цей важкий та болісний день знову нагадав нам, якою ціною була виборена наша свобода. ГУМЕНЮК Олег та ПОБІГУН Ігор – герої, які завжди залишаться в пам’яті українського народу як приклад мужності, патріотизму та незламної волі.