У бою на Донеччині загинув 30-річний Данилюк Олександр Олександрович. Міський голова Тернополя Сергій Надал повідомив про цю сумну подію.

Геройська втрата: Тернопільщина вщухнула ще одну молоду зірку

Серце Тернопільщини оплакує втрату ще одного мужнього захисника. У бою на Донеччині загинув 30-річний Данилюк Олександр Олександрович.

Жахлива звістка про смерть молодого військовослужбовця надійшла до нашої громади, породивши хвилю суму і скорботи. Віддавши своє юне життя за Перемогу на нашій землі, Данилюк Олександр Олександрович пішов від нас 6 серпня під час виконання бойового завдання у Донецькій області.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Міський голова Тернополя Сергій Надал поділився цією надзвичайною втратою і висловив глибокі співчуття родині та близьким Героя. Панахида за Олександром Данилюком відбудеться у понеділок, 18 вересня, о 18 годині у Домі печалі на вулиці Микулинецькій.

Схвильована громада Тернополя готується провести свого Героя в останню путь 19 вересня об 11 годині. Тернопіль висловлює щиру подолану родині та близьким загиблого воїна і згадує слова підтримки і поваги до його незрівнянного героїзму.

Царство небесне нашому захиснику. Вічна і світла йому пам’ять!