Ігор Бобик, 44-річний військовий з Тернопільщини, загинув у боях за свободу і незалежність України. Його самопожертва та відданість військовій присязі стали ще одним прикладом мужності та патріотизму. Скорбимо і висловлюємо співчуття родині Бобика.

Втрата на передовій: ще один герой пожертвував своїм життям за Україну

Тернопільська область знову занепокоєна сумною звісткою, яка прилетіла з передової. Ігор Бобик, 44-річний військовий із Тернопільщини, став черговою жертвою цієї кровопролитної війни.

Скорботну новину повідомив Другий-відділ Чортківського Регіонального територіального центру кадрового забезпечення та соціального захисту. У їхньому заяві йдеться: “З глибоким сумом повідомляємо, що кровопролитна війна з російськими окупантами забрала ще одне життя захисника-патріота, жителя села Мишків Більче-Золотецької територіальної громади. Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, 19 червня 2023 року загинув стрілець однієї із бойових бригад ЗСУ – солдат Бобик Ігор Романович, 1979 року народження”.

Ця непоправна втрата ще раз нагадує нам про велику жертовність та ризик, який несуть українські захисники, стоячи на передовій. Ігор Бобик віддав своє життя заради майбутнього України, за її свободу і незалежність. Його відданість військовій присязі та мужність у виконанні обов’язку служити своїй Батьківщині заслуговують на повагу та вдячність.

У цей важкий момент наші думки й молитви спрямовані до родини Бобика, його близьких та рідних. Втрата дорогої людини, особливо в таких нелегких обставинах, є невимовною та болючою. Ми співчуваємо їм у цей скорботний час і стоїмо поряд, надаючи підтримку і солідарність.

Ігор Бобик став ще одним героєм, чиє життя віддалося заради миру й свободи. Його самопожертва і відвага неодмінно залишаться в нашій пам’яті як приклад справжнього патріотизму та безкорисливої служби. Нехай його душа спочиває з миром, а пам’ять про нього буде назавжди жити серед нас.

Зараз, більше ніж будь-коли, наш обов’язок – підтримувати та пам’ятати тих, хто пожертвував своїм життям заради нас і нашої країни. Нехай жертва Ігора Бобика та всіх героїв, які віддали свої життя на полі бою, нагадує нам про необхідність єдності, солідарності та незламності в обличчі випробувань, з якими ми зіштовхуємося.

Нехай пам’ять про загиблого воїна стане нашим натхненням для продовження боротьби за мир і справедливість. Нехай він буде завжди в наших серцях, як символ мужності та жертовності. Слава героям, що захищають нашу землю!

Слава Україні!