На жаль, Тернопільщина знову втрачає своїх захисників у цій жорстокій війні. Трагічні звістки сколихнули одразу два колишні райони нашої області.

Сьогодні на Збаражчині прощаються з Героєм Володимиром Бойком. 18 червня загинув 34-річний уродженець Лановеччини Роман Смосюк.

«Знову сумна новина прилетіла на Збаражчину! Загинув на війні наш земляк, Бойко Володимир, який проживав у с. Івашківці. 23 червня о 13:00 будемо зустрічати загиблого воїна біля Добривідського перехрестя. Парастас відбудеться о 20:00 год. Похорон відбудеться 24 червня, у п’ятницю об 11:00 год. Щирі співчуття рідним і низький уклін за сина – патріота! Нехай спочиває в мирі!Вічна слава Героям! Слава Богові і слава Україні!», – пише міський голова Збаража Роман Полікровський.

«Війна знову принесла горе у наш район. З глибоким сумом повідомляємо про загибель Смосюка Романа Олеговича 12.10.1988 року народження, уродженця Борсуківської територіальної громади. Наш захисник загинув 18.06.2022 року, під час бойового завдання, отримавши поранення не сумісні з життям в населеному пункті Богородичне Донецької області. Вічна пам’ять… Усі деталі про зустріч та поховання Героя повідомимо згодом», – повідомляють у Кременецькій РДА.