Трагічна новина про загибель воїна Валерія Штика з Теребовлянської громади на Донеччині потопила Тернопільщину у скорботні роздуми. Молодий солдат, призваний до військової служби за мобілізацією, віддав своє життя захищаючи рідну землю від російської агресії. Родина, друзі та співвітчизники віддають останню шану та висловлюють співчуття рідним загиблого воїна.

Молодий герой Валерій Штик віддав життя захищаючи Україну від російського ворога

Трагічна новина поглинула Тернопільщину в скорботні роздуми, стало відомо, що воїн Валерій Штик з Теребовлянської громади загинув у бою на Донеччині. Цю звістку оприлюднили на офіційній сторінці Теребовлянської міської ради.

Втрата солдата Валерія Штика є черговою тяжкою втратою для Тернопільського краю, який вже довгий час несе неймовірні втрати через війну, що триває на сході України. Цей молодий чоловік, який народився 5 червня 1977 року, добровільно віддав своє життя, захищаючи Україну від агресії російського ворога. Валерій Штик був призваний до військової служби за мобілізацією 20 січня цього року і служив у складі українських військових сил у ролі гранатометника.

У повідомленні також було сказано, що загиблий солдат мав багато мрій та планів на майбутнє, які, на жаль, залишаться нереалізованими. Його самопожертва та мужність заслуговують на повне визнання і шану. Герої не вмирають, вони завжди живуть у серцях народу, який вони захищають.

Уряд та місцеві органи влади виражають глибокі співчуття рідним та близьким загиблого воїна. Важливо пам’ятати, що жертва, яку приніс цей воїн, не пройде марно, і український народ завжди буде вдячний за його відданість та сміливість.

Церемонія прощання з Валерієм Штиком зустріч домовини з його тілом будуть оголошені пізніше, коли всі організаційні питання будуть вирішені. Родина, друзі та співвітчизники героя зможуть віддати йому останню шану та висловити повагу його подвигу.

Це ще одна трагічне нагадування про ціну, яку платить український народ у війні з агресором. Нехай загиблий солдат Валерій Штик і всі інші герої, які віддали свої життя, будуть завжди у наших серцях і нагадуватимуть нам про важливість миру та єдності. Україна не забуде своїх героїв і продовжуватиме боротися за свободу та незалежність України. Слава полеглому герою! Вічна і світла пам’ять Валерію в наших молитвах!