21 листопада 2023 року в кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі під проводом Блаженнійшого Митрополита Київського та всієї України Епіфанія відбулася урочиста Божественна літургія з нагоди свята Введення в храм Пресвятої Богородиці. Під час літургії владика звершив дияконську хіротонію та звернувся до вірян з проповіддю та молитвами за Батьківщину, захисників та полеглих оборонців.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній очолив урочисту літургію та звершив дияконську хіротонію

У день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, 21 листопада 2023 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили єпископ Васильківський Єфрем, єпископ Богуславський Арсеній, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.

Після читання Євангелія Блаженнійший владика виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.

Окрім того, Митрополит Епіфаній звершив дияконську хіротонію над студентом Київської православної богословської академії Олегом Ткачуком.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)