Стаття містить інформацію про загибель військового та висловлює співчуття родині та громаді. Тернопільщина знову в скорботі: підтверджено загибель військового Павла Пантєєва.

Після тривалої безвісті про військовослужбовця, який мешкав у м. Борщів, було повідомлено, що він загинув у Донецькій області

Сумне повідомлення про підтвердження загибелі військового Павла Миколайовича Пантєєва з Тернопільщини знову сколихнуло громаду. Глибоку скорботу та співчуття висловлюються родині та всім близьким загиблого.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Після тривалої незрозумілості щодо долі 23-річного військового Павла Пантєєва з Тернопільщини днями поступила сумна звістка про його загибель. А днями загибель загибель 23-річного військового з Тернопільщини Пантєєва Павла Миколайовича було підтверджено.

«І знову Борщівська територіальна громада схилила свої голови у скорботі… З глибоким сумом повідомляємо, що 19 квітня 2023 року біля населеного пункту Новобахмутівка Покровського району Донецької області героїчно загинув сапер інженерно-саперного підрозділу матрос ПАНТЄЄВ Павло Миколайович, 2001 року народження, який мешкав в м. Борщів і тривалий час вважався зниклим безвісти. Поділяємо горе родини, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай пам’ять про Павла назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Господь прийме його світлу душу і оселить там, де праведні спочивають. Вічна пам’ять та слава Герою!» – йдеться у повідомленні Другого відділу Чортківського Ртцк-та-сп.