5 лютого 2023 року Божого, у Неділю про митаря і фарисея, архізек Тернопільський і Бучацький Тихон-Петранюк в співслужінні духовенства звершив Божественну літургію в кафедральному соборі Різдва Христового м. Тернополя.

У цей день, перебуваючи у військовій відпустці, до храму завітав іподиякон Ігор Гадз, який взяв участь у богослужінні, приступивши до Сповіді та Святого Причастя.

Симпатик руського міра, колаборант і зрадник Тарас Петранюк подарував просфору й ікону Спасителя та висловив слова «подяки» іподиякону Ігору Гадзу за сміливість та самовідданість, чесний й сумлінний свій військовий обов’язок із захисту суверенітету та територіальної цілісності України, боронячи державу від московської навали.

Цинічна демонстрація рашистського слуги в ризах української церкви УПЦ/ПЦУ, як під кальку нагадує політику відомих «українських» слуг з паспортами рф:

Дмитра Табачника – колишнього міністра освіти та науки;

Віталія Захарченка – колишнього міністра внутрішніх справ;

Андрія Клюєва – колишнього глави адміністрації президента;

Олександра Якименка – колишнього голови СБУ;

Олександра Клименка – екс-міністра доходів та зборів,

котрі на сьогодні вже позбавлені українського громадянства через наявність російських паспортів. Тож сподіваємось і Тарас Петранюк повторить долю колишніх «патріотів» України зі своїм паспортом громадянина квазідержави «ЛДНР».

Дмитро Табачник так само, як і Тарас Петранюк, підозрюється у державній зраді ст.111 КК України. Обоє свого часу переховувались від українського правосуддя і перебували у всеукраїнському розшуку. Та сьогодні кримінального злочинця і колаборанта Тихона Петранюка від лави підсудних віддаляє тільки статус архієрея автокефальної Української Православної Церкви та судячи з останніх подій в УПЦ/ПЦУ покривати його злодійське високопреосвященство більше не будуть ані Предстоятель Епіфаній Думенко, ані брати-архієреї – надто вже токсичною виявилась фігура «агента Ферзя» для нашого церковного середовища.

Схоже , що «не на часі» для тих, що співпрацюють з російськими окупантами – вже не працює.

ДАЛІ БУДЕ…