На Тернопільщині в останню дорогу провели загиблого молодого воїна Національної гвардії України Томачківського Тараса. Героєві було всього 21. Про це повідомила Підволочиська селищна рада.

“Підволочиська громада попрощалася з воїном Національної гвардії України, двадцятиоднорічним, жителем села Кам’янки ТАРАСОМ ТОМАЧКІВСЬКИМ. Ми будемо пам’ятати Тараса, як доброго та позитивного хлопця, одночасно мужнього та сміливого воїна, який в свої 21 випробував смак війни, жертвуючи власним життям за наше мирне життя в незалежній Україні.

“Тарас дуже швидко став дорослим, після закінчення 9 класів Кам’янківської школи, закінчив Підволочиський професійний ліцей, проте все життя мріяв про кар’єру військового. Пішов служити на строкову військову службу, а згодом приєднався до військової служби за контрактом до батальйону імені генерала Кульчицького Національної гвардії України, де до останнього дня виконував завдання з оборони нашої держави від окупанта. Загинув старший солдат НГУ Тарас Томачківський 27 грудня 2022 року на Луганщині під містом Кремінна підчас ворожого мінометного обстрілу українських позицій”, – розповідають у селищній раді.